Anna Zarzycka

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (European Association for Psychotherapy). Ukończyła Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji, a także szkolenie z terapii diady matka-niemowlę w Anna Freud Centre w Londynie oraz szkolenie z Terapii Par Skoncentrowanej na Emocjach (EFT – Emotionally Focused Therapy for Couples).W latach 1998-2003 prowadziła zajęcia psychoedukacyjne, profilaktyczne, integracyjne i z zakresu rozwiązywania konfliktów w warszawskich liceach. Od 1999 roku jest związana z Laboratorium Psychoedukacji.  Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych, terapię par i terapię perinatalną (okołoporodową).